Ontdek de nieuwe Purina highlights voor je huisdier en krijg 20% korting!
PURINA highlights: 8 artikelen
PURINA ONE Hydralife Zalm, 6x50g, 300 g
- Snack voor de luie drinker
- Bevordert het evenwicht van het darmmicrobioom
- Voor volwassen katten
€ 5,39 (€ 17,97 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
PURINA ONE Grain Free Sterilcat - Rund, 1,10 kg
- Eiwitrijk voer zonder graan
- Ondersteunt de natuurlijke afweer
- Voor volwassen katten
€ 9,89 (€ 8,99 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Felix Sauce-Time - Kip Kalkoen, 240 g
- Aanvullend voer voor katten
- Als tussendoortje & topping
- Slechts 10 kcal / zakje
€ 3,09 (€ 12,88 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Gourmet Soup Royale Meat MP6 6x45 g, 270 g
- Delicate tussendoormaaltijd
- Met malse vleesstukjes
- Bevordert vochtopname
€ 4,19 (€ 15,52 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Gourmet Soup Royale Fish MP6 6x45 g, 270 g
- Smakelijke bouillon
- Met 3 verschillende smaken
- Zonder kleurstoffen
€ 4,19 (€ 15,52 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
PURINA ONE Grain Free Adult - Zalm, 1,10 kg
- Eiwitrijk voer zonder graan
- Ondersteunt de natuurlijke afweer
- Voor volwassen katten
€ 9,89 (€ 8,99 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Felix Sauce-Time - Kip Zalm, 6x40g, 240 g
- Aanvullend voer voor katten
- Als topping & tussendoortje
- Slechts 10 kcal / zak
€ 3,09 (€ 12,88 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
PURINA ONE Hydralife Kip, 6x50g, 300 g
- Snack voor de luie drinker
- Bevordert het evenwicht van het darmmicrobioom
- Voor volwassen katten
€ 5,39 (€ 17,97 / kg)
Tijdelijk niet leverbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Zoolini:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 10.150 producten