Chewies Zachte Vleesreepjes met Ree & Hert, 150 g

Aanvullend voer voor honden van alle leeftijden en alle rassen

€ 5,27 € 5,86 -10%

(€ 35,13 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 95% vleesgehalte
  • Intens aroma
  • Zonder granen

Vaak samen gekocht met Chewies Trainingssnacks Paard, 175 g

Chewies Zachte Vleesreepjes met Ree & Hert, 150 g € 5,27 (€ 35,13 / kg)
Chewies Trainingssnacks Paard, 175 g € 3,22 (€ 18,40 / kg)
Totaalprijs: € 8,49
Beschrijving

Met een ongeëvenaard vleesgehalte van 95% en een zachte luchtgedroogde bereiding bieden deze premium snacks een intens smaakbeleving waar geen viervoeter aan kan weerstaan.

Dankzij hun extra zachte consistentie zijn de reepjes eenvoudig te portioneren. Of je ze nu heel gebruikt als beloning na de training of onderweg in kleinere hapjes verdeelt – ze zijn perfect afgestemd op het dagelijks leven met je hond.
Ree- en hertenvlees zijn een voortreffelijke eiwitbron die voor variatie in de voerbak zorgt en overtuigt met intens aromatische smaak. Verrijkt met waardevol vitamine C wordt bovendien de normale werking van het immuunsysteem van je lieveling ondersteund.

Wat maakt Chewies Vleesreepjes Soft Reh & Hert zo bijzonder?

  • Hoogwaardig aanvullend voer voor volwassen honden van alle leeftijden en alle rassen
  • Ideaal als dagelijkse beloning, voor training of als tussendoortje om te verwennen
  • 95% zacht luchtgedroogd vlees plus vitamine C ter ondersteuning van de weerstand
  • Aromatische smaak
  • Gemakkelijk te portioneren
  • Zonder granen
  • Zonder toegevoegde suiker en vrij van smaak-, kleur- en conserveermiddelen
Art. nr.: CHW-65865
Inhoud: 150 g
EAN: 4262437744865
Producentnummer: 65865
Merken: Chewies
Voedingsmiddel deklaratie: Supplementair voer
Producteigenschap: Vrij van kleurstoffen, Vrij van conserveermiddelen, Vrij van kunstmatige aroma's, Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van granen
Algemene informatie: De werkelijke hoeveelheid voer hangt af van de leeftijd, de activiteit en het ras van je huisdier., Bied voldoende water aan aan.
Samenstelling

95 % vlees van ree en edelhert, plantaardige bijproducten

Samenstelling

Analytische componenten

Samenstelling
Rauwe eiwitten 43,8 %
ruwe celstof 1,2 %
ruwe oliën en vetten 27,7 %
ruwe as 2,9 %

Voedingsfysiologische toevoegingen

Samenstelling per 1 kg
vitamine C 10 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Duitsland, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Chewies Zachte Vleesreepjes met Ree & Hert

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder